Новини та події

БІЗНЕС-МОДЕЛІ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВИКЛИКИ ТА ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ» "BUSINESS MODELS FOR SUSTAINABILITY: CHALLENGES AND DIGITAL TRANSFORMATIONS"


МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «МОЛОДЬ У НАУЦІ: ПРОБЛЕМИ ПРАВА ТА ЕКОНОМІКИ»


МАРАФОН «SOFT SKILLS SPRINT: ACCELERATING PROFESSIONAL COMPETENCE»


МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ВПЛИВ КОНФЛІКТІВ НА СУЧАСНИЙ СВІТ»


Підвищення кваліфікації НПП в кофаундинговій IT-компанії Genesis


Викладачі кафедри взяли активну участь у Дні відкритих дверей ЦНТУ.


Доцентки кафедри Оксана Юрченко та Тетяна Фоміна стали учасниками вебінару за програмою «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»


Використання штучного інтелекту має багато сфер застосування, в тому числі, освіту. Проведений тренінг був корисним не лише маркетологам, а й усім хто починає його використовувати для роботи, освіти, досліджень.


Управління молоді та спорту міської ради провело тренінг «Впровадження гендерного підходу у професійну діяльність», який відбувся 21 березня о 16.00 в креативному просторі KOWO.


В межах підписаного договору про співпрацю між нашим університетом та Головним управлінням Державної податкової служби у Кіровоградській області відбувся черговий корисний та цікавий захід.


Доценти кафедри Пугаченко Ольга та Фоміна Тетяна пройшли тренінг Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги. Сертифікати видано терміном на 3 роки та визнано в 192 країнах світу.


Микола ПОЯРКОВ, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» пройшов курс «Наукова комунікація в цифрову епоху» на освітній платформі PROMETHEUS та отримав сертифікат обсягом в 3 кредити ЄКТС (90 годин)


Адміністрація та викладачі кафедри приєднуються до привітань випускникам магістерського рівня освіти спеціальності «Облік та оподаткування» і бажають всього найкращого!


ІІI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і учнівської молоді


З 12 по 21 лютого 2024 р. доцентки нашої кафедри Пугаченко Ольга та Фоміна Тетяна проходили Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні».


08.02.2024 р. у рамках навчальної дисципліни «Методологія та методика прогнозування та планування в сфері аудиту та оподаткування» (викладач - кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла ЛИСЕНКО) у відповідності з планом залучення роботодавців до аудиторних занять на 2023-2024 навчальний рік для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», проведено бінарну лекцію із залученням кандидата економічних наук, завідувача сектору економічних досліджень Інституту сільського господарства Степу НААН, експерта-дорадника з аудиту, економіки та управління підприємством Юрія КЕРНАСЮКА.


Сергій АКІМОВ та Юрій ЧАДАЙ, а також здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Аліна БЕРЕСТЕНКО (науковий керівник - к.е.н, доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла ЛИСЕНКО) прийняли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бізнес-моделі для сталого розвитку: виклики та цифрова трансформація»


З 25 по 31 січня 2024 р. доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидатка економічних наук Алла ЛИСЕНКО пройшла підвищення кваліфікації у рамках Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір», організованої ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницьким національним університетом (сертифікат WES-KHMNU-2024/268).


Кафедра щиро вітає своїх випускників із успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки» та «Адміністрування податків та митних платежів»!


З 1 листопада по 13 грудня 2023 р. Алла ЛИСЕНКО, к.е.н., доцент нашої кафедри та Юрій ЧАДАЙ, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» пройшли Підвищення кваліфікації за програмою І онлайн школи «Цифрові технології в наукових дослідженнях» обсягом 60 годин.


На базі кафедри аудиту, обліку та оподаткування 30 листопада 2023 р. відбулась ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем» (ХІ International Scientific and Practical Conference «Development оf Accounting, Audit and Taxation іn the Conditions of Innovative Transformation of Socio-Economic Systems»).


Декан економічного факультету професор Наталія Шалімова, завідувач кафедри професор Олена Магопець, координатор кафедрального англомовного клубу доцент Олександр Гай та здобувачі вищої освіти нашої спеціальності взяли участь у роботі спільного засідання двох англомовних спікінг клабів – нашого «In the Know» та кафедри Економіки, менеджменту та комерційної діяльності «Challenge».


Сьогодні продовжилась традиція проведення лекційних занять фахівцями-практиками різних галузей національної економіки.


За ініціативи ректорату університету 11 листопада Українським Червоним Хрестом в рамках проєкту «Підтримка психологічного здоров’я та психосоціальна підтримка переміщеного населення України» був проведений тренінг для співробітників ЦНТУ


Запрошуємо науковців, практиків та аспірантів до участі у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «РОЗВИТОК ОБЛІКУ, АУДИТУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ», яка відбудеться 30 листопада 2023 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті (ЦНТУ) (м. Кропивницький, Україна).


З 22 по 25 вересня 2023 р. доценти кафедри Алла Лисенко та Ірина Андрощук пройшли додаткову програму підвищення кваліфікації для акредитованих працівників закладів вищої освіти та отримали дозвіл на продовження інтеграції у своєму закладі вищої освіти курсу "Створення та розвиток IT-продуктів", розробленого відомою кофаундинговою IT-компанією Genesis.


Здобувачі вищої освіти нашої кафедри долучилися до зустрічі із відомим українським та білоруським економістом, автором численних книг про економіку та реформи у пострадянських країнах, Ярославом Романчуком.


6 днів (з 9 по 14 жовтня 2023 року) відбуваються #ErasmusDays2023, коли святкують досягнення Erasmus+ в Європі та по всьому світу.


05 жовтня 2023 р. викладачі нашої кафедри прийняли активну участь в роботі Круглого столу «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору.


Вітаємо нашу найактивнішу студентку Катерину Шевченко із громадським визнанням відмінного навчання, наукових та творчих здобутків.

Щиро вітаємо нашу колегу Ольгу ПУГАЧЕНКО з нагородою Кіровоградської обласної військової адміністрації та Кіровоградської обласної ради.

Детальніше...

BANER

З 11 по 20 вересня HR-бренд агенція UGEN, що допомагає молоді у працевлаштуванні та дає практичний досвід майбутньої кар’єри, реалізувала чергову серію тренінгів та вебінарів в межах нового Economist Career Way.

Детальніше...

BANER

Науково-педагогічні працівники нашої кафедри взяли участь у черговому науково-методичному семінарі Економічного факультету.

Детальніше...

BANER

В Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області відбулась робоча нарада начальника ГУ ДПС у Кіровоградській області Юлії Мороз та декана економічного факультету ЦНТУ Наталії Шалімової.

Детальніше...

BANER

6 вересня викладачі нашої кафедри прийняли активну участь у презентації вибіркових дисциплін для здобувачів вищої освіти.

Детальніше...

BANER

З 24 липня по 04 серпня 2023 р. доценти кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла Лисенко та Ірина Андрощук прийняли участь у програмі підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти з курсу «Маркетинг IT-продуктів», розробленій українською кофаундинговою ІТ-компанією Genesis та ГО «Освітня фундація продуктового ІТ», й отримали акредитацію на впровадження всеукраїнського освітнього курсу-стажування у своєму закладі вищої освіти.

Детальніше...

BANER

Здобувачі кафедри аудиту, обліку та оподаткування стали переможцями в Конкурсі наукових робіт малої форми серед здобувачів вищої освіти - учасників засідання № 5 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності».

Детальніше...

BANER

Сьогодні відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврів здобувачам спеціальності "Облік і оподаткування" груп ОО-19, ОО-20-СК3, ОО21-СК2. Трішки сумно, бо дехто залишає навчання, але тішить те, що більшість продовжить його, здобуваючи рівень "магістра".

Детальніше...

BANER

Шевченко Катерина, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, студентка 1 курсу, групи ОО-22 зайняла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», що проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Її наукова робота на тему «Управління інноваційним проєктом з переробки відходів тваринного походження» виконувалась під керівництвом к.е.н., доцента, доцента кафедри аудиту, обліку та оподаткування Ольги Пугаченко.

Детальніше...

BANER

Сучасні підходи до надання освітніх послуг вимагають постійного залучення професіоналів-практиків до проведення занять, розгляду навчальних програм, підготовки здобувачів до майбутньої професійної діяльності.

Детальніше...

BANER

18 травня представники кафедри аудиту, обліку та оподаткування прийняли участь і в якості співорганізаторів, і як учасники VII Students International Scientific Conference in Batumi Navigation Teaching University (Georgia).

Детальніше...

BANER


12 травня на базі Донецького державного університету внутрішніх (ДонДУВС) справ здобувачка 1 курсу групи ОО-22 Шевченко Катерина прийняла участь в роботі Наукового форуму «Молодь, право, бізнес: сучасні виклики та перспективи»...

Детальніше...

BANER


Нещодавно підписаний Договір про співробітництво між ГУ ДПС у Кіровоградській області та ЦНТУ вже має перші кроки реалізації...

Детальніше...

BANER


Викладачі нашої кафедри постійно підвищують свою кваліфікацію. Черговим кроком в цьому перманентному процесі стало навчання від ГО «Прогресильні» – ком'юніті активних людей, які створюють нову якість освіти в Україні.

Детальніше...

BANER


Гарант освітньо-наукової програми Наталія Шалімова та лектор Ірина Смірнова запросили до читання лекції здобувачам наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Центральноукраїнського національного технічного університету з дисциплін «Оцінка в інформаційному забезпеченні управління підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки» й «Облік і оподаткування зовнішньоекономічною діяльністю» юриста, консультанта із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Феросплав Стандарт» Олену Михайлівну Васильєву...

Детальніше...

BANER


Завідувач кафедри Олена Магопець та лектор Олександр Гай запросили до читання лекції для здобувачів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти з дисциплін «Економіка державного сектора» й «Інформаційне забезпечення фінансового та податкового менеджменту» спеціалістів з економічних питань Кропивницької міської ради...

Детальніше...

BANER


Здобувачі та викладачі кафедри аудиту, обліку та оподаткування прийняли активну участь у заходах щорічного дня науки ЦНТУ. Цього року на додаток до традиційних наукових конференцій було проведено день відкритих дверей для школярів міста та області...

Детальніше...

BANER


Щирі вітання колезі! Науково-педагогічну працю Ірини Смірнової відзначено Департаментом освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації. Вона отримала Подяку за значні успіхи в науковій та педагогічній роботі...

Детальніше...

BANER


З 11 квітня починається підготовка до складання ЄФВВ для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями: 071 "Oблік і оподаткування", 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок". Графік підготовки...

Детальніше...

BANER


Алла Лисенко, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування 30.03.2023 р. у рамках міжнародної освітньої платформи Ukraine Global Faculty (UGF) відвідала онлайн-лекцію однієї з найбільш визначних економісток світу...

Детальніше...

BANER


Студенти кафедри аудиту, обліку та оподаткування взяли участь у заході «Тактична медицина для цивільних», що відбувся 28-29 березня на базі ЦНТУ, у ході якого інструктори розповідали про те, як треба надавати першу допомогу у різних випадках...

Детальніше...

BANER


Для забезпечення можливості отримання студентами елементів неформальної освіти, що можуть бути зараховані як академічні здобутки, викладачі кафедри Аудиту, обліку та оподаткування особисто опановують курси, що будуть запропоновані до вивчення студентам...

Детальніше...

BANER


2 березня 2023 року на економічному факультеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам. Дипломи про закінчення освіти отримали й наші випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання груп ОО(УД)-21м (1,4) та ОО(УД)-21МЗ (1,4) спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки»...

Детальніше...

BANER

За результатами ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні», яка відбулась 24 листопада 2022 року у м. Кропивницький на базі кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету опубліковано збірник тез.

Детальніше...

BANER


Викладачі кафедри разом із здобувачами вищої освіти взяли активну участь у сучасному й актуальному практичному тренінгу "Skills 2023 року за рейтингом Forbes".

Детальніше...

BANER


Алла Лисенко, доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування, була учасницею програми підвищення кваліфікації для працівників закладів вищої освіти з курсу «Створення та розвиток IT-продуктів», розробленої ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундинговою IT-компанією Genesis у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України у партнерстві з Київською школою економіки та інвестиційним фондом Horizon Capital..

Детальніше...

BANER


За результатами ювілейної Х Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем» (Х International Scientific and Practical Conference «Development оf Accounting, Audit and Taxation іn the Conditions of Innovative Transformation of Socio-Economic Systems»), що відбулась на базі нашої кафедри у листопаді 2022 р. опубліковано збірник тез.

Детальніше...

BANER


Наприкінці грудня 2022 року на базі ЦНТУ відбувся мультиплікаційний тренінг для адміністраторів вищої освіти THEA Ukraine X. Це програма професійного розвитку та навчання для українських адміністраторів вищої освіти, що спрямована на інтернаціоналізацію вищих навчальних закладів й управління наукою.

Детальніше...

BANER


Наприкінці грудня 2022 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання груп ОО(УД)-21м (1,4) та ОО(УД)-21МЗ (1,4) спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки».

Детальніше...

conference


27 листопада 2022 року нашої кафедри пройшли підвищення кваліфікації за програмою «БРЕНД НАУКОВЦЯ У ЦИФРОВОМУ СВІТІ», ініціаторами якої виступили ВГО «Інноваційний університет» та Офіс підтримки вченого.

Детальніше...

conference


07 листопада 2022 року відбулася перша всеукраїнська конференція реальних професій для Junior-ів та кандидатів з досвідом роботи UGEN Non Academy Audit.

Детальніше...

conference


17 листопада 2022 р. відбулась ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем» (Х International Scientific and Practical Conference «Development оf Accounting, Audit and Taxation іn the Conditions of Innovative Transformation of Socio-Economic Systems»).

Детальніше...

campus


18-25 жовтня 2022 року доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Ірина Андрощук прийняла участь в проєкті «Кампус вченого», який був організований урядовою організацією «Офіс підтримки вченого».

Детальніше...

conference


Запрошуємо здобувачів вищої освіти і учнівську молодь до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Облік, оподаткування і контроль в управлінні»

Детальніше...

conference


Запрошуємо науковців, практиків та аспірантів до участі у Х Міжнародній науково-практичній конференці «РОЗВИТОК ОБЛІКУ, АУДИТУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ».

Детальніше...

psychological help baner


Зараз, як ніколи, ми маємо приділити увагу психологічному здоров'ю – своєму та людей, що поряд. До війни ніхто не готовий, але навіть у такій ситуації треба знати, як справлятися з панікою і страхом – це наше першочергове завдання!

Детальніше...

ethics


19 жовтня 2022 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету, з метою пропагування у середовищі здобувачів вищої освіти розуміння доцільності та необхідності застосування норм етики в бізнесі та повсякденному житті.

Детальніше...

SpeakingClubAudit


Одним з вагомих чинників розвитку у здобувачів Soft skills на нашій кафедрі є функціонування англомовного дискусійного Speaking Club “In the Know”. 12 жовтня відбулося спільне засідання двох англомовних дискусійних клубів економічного факультету - нашого та “Challenge” (кафедра ЕМКД). Цей захід пройшов у форматі міжнародного круглого столу за участі проректора, професора Олександра Левченка та декана, професора Наталії Шалімової. Модерацію круглого столу здійснював голова англомовного дискусійного клубу нашої кафедри доцент Олександр Гай.

Детальніше...

APP


Очільник АРР, Олександр Анатолійович Гавриленко, презентував цікаву доповідь, присвячену розвитку соціального підприємництва, ролі молоді та, зокрема, майбутніх фахівців економічного профілю у розбудові економіки регіону.

Детальніше...

education_3level


Науково-педагогічне підвищення за напрямом: «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни».

Детальніше...

сoursera


Постійне підвищення власного професійного рівня викладачів – важлива складова надання якісної освіти студентів. Сьогодні, в умовах інтеграції України у Західний світ, особлива увага приділяється викладанню спеціальних дисциплін англійською мовою.

Детальніше...

конференція


24 червня 2022 року викладачі та здобувачі кафедри аудиту, обліку та оподаткування прийняли участь в засіданні №2 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності».

Детальніше...

  конвокація


20 червня 2022 року у Залі Вченої ради ЦНТУ відбулось вручення дипломів випускників кафедри аудиту, обліку та оподаткування спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Детальніше...


Наприкінці травня 2022 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання груп ОО(А)-20м (1,9), ОО(П)-20м (1,9) та ОО(УД)-20м (1,9) спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Здобувачі навчались 1,9 років за трьома освітньо-професійними програмами «Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза», «Адміністрування податків та митних платежів» та «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки».

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у засіданні постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності».

Детальніше...


Кафедра аудиту, обліку та оподаткування та кафедра фінансів, банківської справи та страхування проводять заняття з підготовки до складання предметного тесту з обліку та фінансів єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Детальніше...


Зимові захисти випускних кваліфікаційних робіт на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування.

Детальніше...


На базі кафедри аудиту обліку та оподаткування ЦНТУ 17 грудня 2021 р. відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем».

Детальніше...


27 листопада 2021 року студенти групи ОО-20-3ск Богдан Ащеулов та Іван Горобець прийняли участь у заході, присвяченому вшануванню пам’яті жертв Голодомору, що відбувся біля пам’ятника жертвам Голодомору на Фортечних Валах.

Детальніше...


Студент групи ОО-20-3СК спеціальності «Облік і оподаткування» Богдан Ащеулов прийняв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Державне й муніципальне управління у ХХІ столітті: організаційно-економічні, правові та інформаційні аспекти».

Детальніше...


Запрошуємо до участі в ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем».

Детальніше...


Результати Обласного конкурсу наукових проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини».

Детальніше...


К.е.н., доц. Ольга Пугаченко разом із здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Доктор філософії» прийняли активну участь у декількох заходах.

Детальніше...


22.10.2021 р. відбулась онлайн-лекція начальника відділу Центру судових і спеціальних експертиз Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, к.е.н. Романа Анатолійовича Шаповалова на тему: «Практичні аспекти та особливості здійснення судово-економічних експертиз».

Детальніше...


13 жовтня відбулося спільне засідання англомовних дискусійних клубів економічного факультету «Challenge» та «In the Know».

Детальніше...


06 жовтня 2021 року на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулось засідання V етапу круглого столу «Сучасний стан та перспективи розвитку сфери освіти та науки на регіональному рівні».

Детальніше...


К.е.н., доц. Пугаченко Ольгу нагороджено Почесною грамотою та Обласною премією Кіровоградської ОДА і Кіровоградської обласної ради.

Детальніше...


24 вересня 2021 р. на базі Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності».

Детальніше...


Доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла Лисенко з 05.07 по 15.08.2021 р. пройшла Міжнародне стажування для викладачів партнерських навчальних закладів в Університеті економіки (WSG university) в м. Бидгощ (Польща).

Детальніше...

1 вересня 2021 року відбулася посвята першокурсників спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Детальніше...

12-16 липня 2021 року Наталія Шалімова прийняла участь в практичному тренінгу щодо написання конкурсних пропозицій та особливостей участі у рамковій програмі з досліджень та інновацій “Горизонт Європа” - Online Proposal Writing Camps for Horizon Europe (Support to EU-Ukraine Research and Innovation Cooperation).

Детальніше...

З 14 по 24 червня 2021 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла Лисенко пройшла підвищення кваліфікації у рамках програми «Суспільно орієнтоване навчання» (СоН) на базі Українського католицького університету.

Детальніше...

2 липня 2021 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...

02 червня відбулося підсумкове у 2020/2021 навчальному році засідання англомовного спікінг-клабу факультету обліку та фінансів «In the Know», учасниками якого стали студенти та викладачі, більшість з яких мають підтверджений рівень володіння англійською В2 та С1.

Детальніше...

З 13 по 20 травня 2021 р. в Державному університеті інфраструктури та технологій в рамках проекту Erasmus+ проводилися курси підвищення кваліфікації «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг».

Детальніше...

05.04.-14.05.21 року доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Наталія Головченко пройшла міжнародне стажування в Білостоцькому державному університеті (Польща) за підтримки Європейської ліги професійного розвитку (European League of Professional Development).

Детальніше...

27 травня 2021 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...

Студентка ІІІ курсу групи ОО-18 факультету обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету Анастасія Коряк (Платонова) стала однією із переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

Детальніше...

15 травня на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулася LV науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та LII науково-технічна конференція викладачів, аспірантів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...

Збірник тез доповідей учасників І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і учнівської молоді, яка проводилась 14 квітня 2021 р. на базі кафедр факультету обліку і фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету розмішено у відкритому доступі в репозитарії ЦНТУ.

Детальніше...


14.04.21 року кафедри факультету обліку та фінансів ЦНТУ провели І Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні».

Детальніше...


Відповідно до наказу ректора ЦНТУ «Про перехід на дистанційне навчання» від 23.03.2021 р. № 56-05, з 24 березня 2021 р. викладачами кафедри здійснюється проведення лекційних, семінарських/практичних занять з використанням платформи ZOOM.

Детальніше...


Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні», яка відбудеться 14 квітня 2021 року у м. Кропивницький на факультеті обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...


12 лютого 2021 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...


В грудні 2020 року вийшло чергове видання в співавторстві кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри аудиту, обліку та оподаткування, заслуженого економіста України Галини Іванівни Кузьменко.

Детальніше...

29 грудня 2020 року в рамках проведення науково-методичного семінару на факультеті обліку та фінансів доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Тетяна Фоміна поділилася досвідом проходження міжнародного стажування, яке проходило в Європейській лізі професійного розвитку (European League of Professional Development).

Детальніше...


18 грудня 2020 року кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Кузьменко Галина прийняла участь в он лайн презентаціі монографії: Соціально-трудові відносини: проблеми науки та практики.

Детальніше...


21 грудня 2020 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...


17 грудня 2020 викладачі, аспіранти та магістри спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у вебінарі на тему: "Роль технологій у розвитку нових бізнес моделей в період COVID-19".

Детальніше...


7-8 грудня 2020 року в Баку, Азейрбаджан, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Modern Information, Measurement and Control Systems: Problems and Perspectives».

Детальніше...


Кафедрою аудиту, обліку та оподаткування факультету обліку і фінансів ЦНТУ за допомогою платформи Zoom було продовжено традицію презентації вибіркових дисциплін, метою яких є інформування здобувачів про вибіркові дисципліни, які можуть бути ними обрані в межах освітніх програм на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування.

Детальніше...


25 листопада 2020 року декан факультету обліку та фінансів, доктор економічних наук, професор Наталія Шалімова та заступник декана з міжнародних зв’язків, кандидат економічних наук, доцент Галина Кузьменко прийняли участь в пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка: Азербайджан на новому етапі економічного розвитку».

Детальніше...

Центральноукраїнський національний технічний університет проводить набір на підготовчі курси до ЗНО та вступу до закладів вищої освіти України.

Детальніше...

29 вересня 2020 року в обласній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбулася творча зустріч з кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри аудиту, обліку та оподаткування, заслуженим економістом України Галиною Кузьменко.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем», що відбудеться 25 листопада 2020 року у м. Кропивницький на базі кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...


Вийшов із друку навчальний посібник «Організація і методика податкових перевірок» за авторством кандидатів економічних наук, доцентів кафедри аудиту, обліку та оподаткування Тетяни Володимирівни Фоміної та Ольги Борисівни Пугаченко

Детальніше...

25 вересня 2020 року відбулася церемонія нагородження ІІ Національної премії «Найкраща українка в професії 2020», до ТОП 10 якої увійшла заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Галина Іванівна Кузьменко.

Детальніше...


24 вересня 2020 року відбулась робоча зустріч представників факультетів обліку та фінансів і економіки та менеджменту з керівництвом Дмитрівської ОТГ Знам`янського району Кіровоградської області.

Детальніше...


09 вересня 2020 року відбулося перше в 2020-2021 навчальному році заняття у Малій академії наук учнівської молоді.

Детальніше...


07 вересня 2020 року відбулася посвята першокурсників спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Детальніше...


26-29.05.2020 року на кафедрах аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...


13 травня на кафедрі аудиту та оподаткування відбулася LIV науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та LI науково-технічна конференція викладачів, аспірантів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...


Центральноукраїнський національний технічний університет запрошує до вступу на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (галузь знань – 07 «Управління та адміністрування») на базі диплому бакалавра або магістра з будь-якої спеціальності.

Детальніше...


2-й етап тренінгу в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відбувся в дистанційному форматі через систему відео-конференції з використанням платформи ZOOM.

Детальніше...


За ініціативи кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності та інших кафедр ЦНТУ, в тому числі і кафедри аудиту та оподаткування, на чолі з проф. Левченко О.М. було організовано ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА МОДЕЛЬ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ». Враховуючи запроваджені карантинні заходи в нашій країні, конференція відбулася в он-лайн форматі з використанням платформи Zoom.

Детальніше...

27 лютого 2020 р. в м. Києві, в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...

15 лютого відбувся захист науково-дослідницьких робіт ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України.

Детальніше...

Декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри аудиту та оподаткування Наталія Шалімова та завідувач кафедри аудиту та оподаткування Олена Магопець в складі команди тренерів Центральноукраїнського національного технічного університету пройшли тренінг для тренерів (перший етап навчання за програмою підготовки тренерів) Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка ініційована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (Польща)

Детальніше...


23.01.2020 р. на факультеті обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Детальніше...


24.12.2019 року на кафедрі аудиту та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за двома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза" і "Адміністрування податків та митних платежів".

Детальніше...


16-18 грудня 2019 року у Державній науково-технічній бібліотеці за підтримки Європейської Комісії та Міністерства освіти і науки України відбувся тренінг-інтенсив H2020 Proposal Writing Camp for Ukraine «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів “Horizon 2020” для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів».

Детальніше...


Візит заступника декана факультету обліку та фінансів з міжнародної діяльності та міжнародних зв'язків, доцента кафедри аудиту та оподаткування Галини Кузьменко до Польщі.

Детальніше...


25 жовтня 2019 року у м. Кропивницький на базі кафедр аудиту та оподаткування і бухгалтерського обліку Центральноукраїнського національного технічного університету відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю».

Детальніше...


Запрошуємо прийняти участь в VIІ міжнародній науково-практичній конференції “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльності”, що буде проходити 25 жовтня 2019 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

Детальніше...


10-12 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті тривав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Детальніше...


08-10 квітня 2019р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів IV-V курсів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...Співробітники кафедри аудиту та оподаткування опановують досвід польських колег в сфері організації освітнього процесу

Детальніше...31 січня 2019 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...


7 грудня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась презентація монографії «Strategic Priorities for Developing Ukraine and Georgia: Innovation and Partnership»

Детальніше...


22 листопада 2018 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». В конкурсі взяли участь представники із 49 закладів вищої освіти, якими було подано 103 магістерські та 38 бакалаврських робіт. Конкурсну комісію представляли провідні вчені закладів вищої освіти України.

Детальніше...


Запрошуємо прийняти участь в VІ міжнародній науково-практичній конференції “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю”, що буде проходити 19-20 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

Детальніше...


5 червня 2018 року у Ресурсному центрі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам та магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...


23 травня в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулося нагородження переможців традиційного щорічного конкурсу «Гордість Національного».

Детальніше...


З 25 по 27 квітня 2018 р. на базі обліково-економічного факультету Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Детальніше...


Запрошуємо до участі у IV міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні технології, соціально-економічні проблеми та шляхи їх вирішення", співорганізатором якої є ЦНТУ. Конференція проходитиме 24 червня 2018 року в м. Батумі, Грузія.

Детальніше...


Студенти 3-го, 4-го та 5-го курсів кафедри аудиту та оподаткування опановують «soft skills» в рамках навчального on-line квесту з податків та фінансового контролю «Tax&Control».

Детальніше...


24 квітня на кафедрі аудиту та оподаткування відбулася LII наукова конференція студентів та магістрів.

Детальніше...18, 19, 20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті проводився ІІ Всеукраїнський етап студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Детальніше...


28 березня 2018 року викладачі кафедри аудиту та оподаткування відвідали засідання круглого столу «Інвестиційна привабливість Кіровоградщини: діяти марно чекати!».

Детальніше...


У рамках науково-методичної співпраці між ЦНТУ та Головним управлінням статистики у Кіровоградській області на базі відділу аналізу даних статистики торгівлі, цін та енергетики Головного управління статистики у Кіровоградській області відбулися засідання круглого столу з питань поширення даних за результатами державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої та зовнішньої торгівлі.

Детальніше...


В 2017 році відбувся перший випуск магістранта за програмою "подвійного диплому" з Wyzsza Szkola Gospodarki (Bydgoszcz, Poland) – Юлії Булави.

Детальніше...


В листопаді 2017 року кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту та оподаткування Андрощук Ірина Іванівна пройшла стажування та двотижневі курси англійської мови Academic English and Business English в Burlington School of English in London, UK

Детальніше...


28 листопада 2017 року в м. Кропивницькому відбулася галузева сесія муніципального інвестиційного форуму «TIMЕ to INVEST».

Детальніше...


8 листопада 2017 року викладачі кафедр аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку провели навчання в рамках співробітництва з органами державного фінансового контролю.

Детальніше...В рамках курсу «Податкові системи зарубіжних країн» к.е.н., доц. Фоміною Т.В. проведено ділову гру “Tax Battle” для студентів 3-го курсу бакалаврату спеціальності «Облік і аудит».

Детальніше...16 вересня у стінах ЦНТУ відбулася настановча сесія Малої академії наук учнівської молоді.

Детальніше...20 вересня відбулася V міжнародна науково-практична конференція “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю”.

Детальніше...Кафедри аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ) запрошують Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться 19 – 20 вересня 2017 р.

Детальніше...Запрошуємо молодь прийняти участь в Першому Міжнародному творчому конкурсі на тему «Економічна експертиза, аудит і аналіз: історія, сучасність, майбутнє» для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, училищ, коледжів, а також студентів вищих навчальних закладів України, української діаспори за кордоном.

Детальніше...

Запрошуємо прийняти участь в ІІІ міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення”, що буде проходити у Грузії.

Детальніше...Кафедрою аудиту та оподаткування розпочато взаємодію з он-лайн ресурсом для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці.

Детальніше...

Визначено переможців конкурсу ”Краще фото з Альма Матер”.

Детальніше...

Увага! Оголошення! Прийми участь в конкурсі - “Краще фото з Альма Матер”.

Детальніше...

Згідно Плану проведення заходів факультету обліку і фінансів Кіровоградського національного технічного університету у школах міста, 21 листопада 2016 року викладачами кафедри аудиту та оподаткування кандидатами економічних наук, доцентами Пугаченко Ольгою Борисівною та Фоміною Тетяною Володимирівною було проведено конкурс «Податки очима молоді».

Детальніше...

9 листопада 2016 року у КЗ “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” викладачами кафедри аудиту та оподаткування проведені заняття з економіки для вчителів Кіровоградської області та міста Кропивницький.

Детальніше...

Кандидат економінчих наук, заслужений економіст України, доцент каефдри аудиту та оподаткування Кузьменко Галина Іванівна в рамках співробітництва між кафедрою аудиту та оподаткування та департаментом управління бізнесом Батумського державного університету імені Шота Руставелі провела публічну лекцію на тему “Соціально відповідальний бізнес. Шлях до успіху”.

Детальніше...

У рамках співпраці факультету обліку і фінансів Кіровоградського національного технічного університету зі школами міста, доцентом кафедри аудиту та оподаткування, кандидатом економічних наук Пугаченко Ольгою Борисівною було проведено уроки економіки для учнів 11 класів.

Детальніше...

3 листопада 2016 року відбулася зустріч із Світланою Кошубою представником Університету економіки (WSG), який розташований в місті Бидгощ (Республіка Польща), за участю проректора з наукової роботи, д.е.н., проф. Левченка О.М., завідувача кафедри аудиту та оподаткування, д.е.н., проф. Шалімової Н.С., начальника відділу міжнародних зв’язків, к.е.н., доц. Натальченко В.О.

Детальніше...

Аудиторська фірма "Дункан-Аудит" здобула “Золото рейтингу” серед суб’єктів господарювання Кіровоградської області за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання в галузі КВЕД 69.20 “Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування”.

Детальніше...

2 листопада 2016 року аспіранти кафедри аудиту та оподаткування прийняли участь в заході „Можливості інтернету для бізнесу”, що проводила команда Google.

Детальніше...

29.09 – 01.10.2016р. викладачі кафедри аудиту та оподаткування разом зі студентами відвідали Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій «AgroЕxpo-2016».

Детальніше...

 

 

Завідувач кафедри Н. Шалімова та заступник завідувача кафедри О. Магопець прийняли участь у Міжнародному інвестиційному форумі Investment Day Central Ukrainian у рамках Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo-2016"

Детальніше...

 

Шановні першокурсники, студентство, батьки, колеги!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Детальніше...

 

Вітаємо Булаву Юлію, магістра зі спеціальності 8.03050901 “Облік і аудит» (група ОА-15м), яка навчається в рамках програми «подвійного диплому магістра», з успішною здачею сесії в Університеті економіки (м. Бидгощ, Польща) – Wyzsza Szkola Gospodarki (Bydgoszcz).

Бажаємо творчого натхнення в процесі підготовки дипломної (магістерської) роботи з проблем якості аудиту та організації контролю аудиторської діяльності в Україні та кранах ЄС, захист якої планується в липні 2017 року.

Детальніше...

 

Вітаємо кандидата економічних наук, заслуженого економіста України, доцента кафедри аудиту та оподаткування з отриманням звання Почесного доктора Батумського учбового університету навігації (Batumi Navigation Teaching University).

Детальніше...

 

1 липня 2016 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврам та спеціалістам факультету обліку та фінансів.

Детальніше...

 

19-20 травня 2016 року в Кіровоградському національному технічному університеті відбулася IV міжнародна науково-практична конференція «Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю», присвячена 30-річчю створення кафедри «Бухгалтерський облік» і 20-річчю створення кафедри «Аудит та оподаткування».

Детальніше...

© 2024 KNTU