THEA Ukraine X

audit news

Наприкінці грудня 2022 року на базі ЦНТУ відбувся мультиплікаційний тренінг для адміністраторів вищої освіти THEA Ukraine X. Це програма професійного розвитку та навчання для українських адміністраторів вищої освіти, що спрямована на інтернаціоналізацію вищих навчальних закладів й управління наукою.

Тренінг проведений тандемом тренерів THEA Ukraine X доктором філософії, доцентом Аллою Красулєю та доктором економічних наук, професором, деканом економічного факультету ЦНТУ Наталією Шалімовою. (Таких тренер-тандемів в Україні шість).

Протягом двох днів (в офф-лайн форматі з он-лайн залученням закордонних експертів Dr. phil. Sonja Mikeska та Dipl.-Foto-Des. Petra Pistor M.A.) йшла активна робота англійською та українською мовами з розвитку навчальних компетенцій і загальних управлінських навичок, необхідних для управління вищою освітою, а також плідного обміну між німецькими та українськими колегами.

Учасниками тренінгу стали 23 викладачі і представники адміністрації ЦНТУ, серед яких: проректори Олександр Левченко та Андрій Кириченко, начальник навчального відділу, завідувач відділу докторантури та аспірантури, завдувачі кафедр, заступники декана економічного факультету.

Участь у тренінгу також взяла наша кафедра «Аудиту, обліку та оподаткування» у складі завідувача, гарантів ОП, доцентів:

Програма THEA Ukraine X розроблена та реалізовується Центром забезпечення та підвищення якості Wandelwerk FH Münster у співпраці з Сумським державним університетом та іншими українськими й німецькими експертами. Учасники тренінгу отримали нові знання та практичні навички в розрізі таких тем:

  • Інтернаціоналізація вищої освіти та освітніх програм;
  • Сучасні тенденції та перспективи віртуальної мобільності;
  • Інтернаціоналізація, якість навчальної програми та політика внутрішнього забезпечення якості;
  • Інтернаціоналізація та критерії якості навчальної програми;
  • Інтернаціоналізація та управління внутрішнім забезпеченням якості навчальної програми.

Результати підвищення кваліфікації будуть реалізовані у розвитку міжнародного співробітництва ЦНТУ, вдосконаленні освітніх програм та управління якістю освітніх послуг, а учасники отримали відповідні сертифікати.

© 2024 KNTU