Про спеціальність

Спеціальність “Облік і оподаткування” – одна з найпопулярніших економічних спеціальностей. Вона є базовою, універсальною спеціальністю, що відкриває великі можливості для подальшого працевлаштування та надає перспективи для кар’єрного зростання.

Серед різноманіття підготовлених економістів різних спеціальностей завжди особливим попитом користуються саме спеціалісти з обліку і оподаткування, адже будь-яка фінансова структура, підприємство чи організація потребує фахівця саме такого напрямку.

Унікальністю спеціальності “Облік і оподаткування” є те, що Ви отримаєте не тільки класичну базову економічну освіту та матимете ґрунтовні економічні знання, а будете орієнтуватися в тонкощах обліку, вміти “читати” звітність, володіти знаннями з податкового законодавства, обліку, контролю, аналізу – і це не повний список переваг навчання зі спеціальності “Облік і оподаткування”, який виокремить Вас як “найкращого” претендента на будь-яку посаду.

Напрям підготовки “Облік і оподаткування” ніколи не втратить попиту, а навпаки – з кожним роком він стає все більш популярним тому, що:

  • завжди існує високий попит на фахівців даного напряму на ринку праці;
  • це можливість роботи в престижних українських та іноземних компаніях, а також в органах державної влади;
  • для успішного ведення власного бізнесу необхідні знання з обліку і оподаткування;
  • це можливість роботи по суміжних спеціальностях: фінанси та кредит, економіка, менеджмент та ін.;
  • високий рівень оплати праці.

Навчання за спеціальністю “Облік і оподаткування” здійснюється за такими освітньо-професійними програмами:

  • Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки
  • Адміністрування податків та митних платежів
  • Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза

Спеціальність “Облік і оподаткування” надає широкі можливості працевлаштування. Підготовка за програмою спеціальності забезпечує підготовку фахівців з обліку, аудиту, аналізу, оподаткування високого професійного рівня для відповідних підрозділів в будь-яких сферах бізнесу,  державних установах, органах державної влади та місцевого самоврядування, в т.ч. податкових органах, інших фінансових структурах.

Перспективи Вашого майбутнього працевлаштування:

» »

 

 

© 2024 KNTU