Перша зустріч МАН в 2020-2021 н.р.

09 вересня 2020 року відбулося перше в 2020-2021 навчальному році заняття у Малій академії наук учнівської молоді на базі віртуальної платформи Zoom.


Від нашого факультету та кафедри аудиту, обліку і оподаткування участь приймала науковий керівник економічних секцій к.е.н., доцент Пугаченко Ольга Борисівна.У роботі даної конференції прийняли участь викладачі математики та економіки шкіл міста та області, наукові керівники та методисти МАН. Особливу увагу було приділено основним напрямкам співпраці з учнями на всіх етапах підготовки та захисту науково-дослідницьких робіт.

Враховуючи умови карантину в яких доводиться працювати наразі, новим напрямком роботи обрано інсайти (прозріння, проникливість, проникнення в суть , розуміння, осяяння, раптова здогадка). Суть полягає в несподіваному, частковому інтуїтивному прориві до розуміння поставленої проблеми та раптовому знаходженні її вирішення.

Для відділення економіки пропонується така тематика:

  • Бізнес-сфери, які отримали розвиток через впровадження карантину;
  • Виробництва, що переорієнтувалися на випуск товарів для захисту від коронавірусу;
  • Вплив коронавірусу на стан ринку праці в нашому регіоні.
Конкурс інсайтів дозволить учням різних вікових категорій зробити своє відкриття і представити його на загал. Запрошуємо всіх учнів шкіл до співпраці, пошуку спільних шляхів подолання економічних наслідків від пандемії Covid-19 та цікавої наукової діяльності під керівництвом досвідчених фахівців Малої академії наук та нашої кафедри.


© 2024 KNTU