Доцентки кафедри Оксана Юрченко та Тетяна Фоміна стали учасниками вебінару за програмою «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»

Доцентки кафедри Оксана Юрченко та Тетяна Фоміна стали учасниками вебінару за програмою «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи» й отримали відповідні сертифікати. Навчальний захід було організовано Національним університетом «Запорізька політехніка».

 

Під час навчання було здобуто базові знання щодо:

  • принципів та норм академічної доброчесності, вміння застосовувати їх у науковій та освітній діяльності;
  • вимог законодавства у сфері академічної доброчесності, вміння інтерпретувати їх у контексті власної професійної діяльності;
  • вміння виявляти потенційні ризики та можливості застосування штучного інтелекту з огляду на забезпечення академічної доброчесності.

 

Результатом проходження курсу стало отримання нових знань та навичок, зокрема, стосовно експертних знань в області академічної доброчесності та здатність застосовувати їх у науковій та освітній діяльності. Здобуті програмні результати є вагомим підтвердженням фахового розвитку. Знання та навички в області академічної доброчесності становлять цінність для розвитку освітніх систем у сучасному українському суспільстві.

 

Успішно пройдене навчання – міцний фундамент для професійного зростання в освітній діяльності.

© 2024 KNTU