Лекція з Іриною Янкевич

Сучасні підходи до надання освітніх послуг вимагають постійного залучення професіоналів-практиків до проведення занять, розгляду навчальних програм, підготовки здобувачів до майбутньої професійної діяльності.

Одним з основних партнерів нашого університету є Головне управління Державної податкової служби України в Кіровоградській області. В межах Договору про співробітництво було проведено черговий захід – відкриту лекцію для здобувачів економічного факультету з питань реєстрації та обліку платників в органах державної податкової служби.

Лектор заходу (начальник управління податкових сервісів) Ірина Янкевич ознайомила студентів з основними функціями підрозділу податкових сервісів, однією із яких є організація обліку платників податків і зборів, що створює передумови для здійснення контролю за надходженням платежів, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю перерахування податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, а також із функціями центрів обслуговування платників, які створені при кожній ДПІ регіону.

Студенти нашої кафедри взяли участь в обговоренні питань, що були висвітлені податківцями та професорами факультету, виявили стійкий інтерес до державної служби, висловили вдячність за цікаве і корисне спілкування в оф-лайн форматі.

© 2023 KNTU