Випуск магістранта за програмою «подвійного диплому»

В 2017 році відбувся перший випуск магістранта за програмою "подвійного диплому" з Wyzsza Szkola Gospodarki (Bydgoszcz, Poland) – Юлії Булави.

1 липня 2017 року Юлія отримала диплом Центральноукраїнського національного технічного університету зі спеціальності «Облік і аудит» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», а 10 грудня 2017 року – диплом польського вузу за спеціальністю «Контролінг, аудит та бухгалтерський облік» («Controlling, audit nf rachunkowosc»).


Цій важливій події передувала певна робота: підписання договорів, узгодження навчальних планів та графіку навчального процесу, вимог до магістерської роботи та процесу її захисту.

Захист магістерської дипломної роботи на тему: «Система контролю якості аудиту в Україні (The System of Quality Control of Audit in Ukraine )» відбувся в стінах рідного ЦНТУ в режимі он-лайн конференції з представниками польського вузу. Захист відбувався двома мовами: польською та українською.


Детальніше про сам процес захисту на сайті ЦНТУ: http://www.kntu.kr.ua/?view=article&id=169.

Детальніше про саму програму «подвійного диплому» та співробітництво із Wyzsza Szkola Gospodarki на сайті ЦНТУ за посиланням: http://www.kntu.kr.ua/?view=article&id=83

© 2023 KNTU