Overview of the importance of trade globally and its organization

audit news

Алла Лисенко, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування 30.03.2023 р. у рамках міжнародної освітньої платформи Ukraine Global Faculty (UGF) відвідала онлайн-лекцію однієї з найбільш визначних економісток світу, почесної професорки Стенфордського університету, першої заступниці директора - розпорядника МВФ (2001-2006), головної економістки Світового Банку (1982-1986), старшої наукової співробітниці Національного бюро економічних досліджень Anne Krueger на тему «Overview of the importance of trade globally and its organization». Лекція присвячена ролі торгівлі в сучасному світі, огляду обсягів торговельних операцій та торговельних зв’язків між країнами, а також взаємозв’язку в часі між економічним зростанням та обсягами торговельних операцій.

07.04.2023 р. у рамках цієї ж платформи Алла Лисенко відвідала онлайн-лекцію PhD, старшого викладача та керівника напрямку глобальної стратегії та інновацій - глобальної програми MBA Brookes (бізнес-школа Oxford Brookes), який був членом робочої групи Європейської комісії з питань розробки моделей ведення бізнесу та інноваційних моделей для моніторингу навколишнього середовища в Європі Surja Datta на тему «Global Strategy». Лектор акцентував увагу на тому, які чинники впливу сприяють досягненню конкурентного успіху в умовах глобалізаційних процесів та цифровізації суспільства, наводив значну кількість прикладів та ідей формування стратегії.

Всесвітньо відомі професіонали презентували власні здобутки в конкретній сфері знань, рекомендували для ознайомлення перелік літературних джерел, а всі відвідувачі мали змогу особисто задати питання спікерам, отримати нові інсайти та розширити власне мислення.

Міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty (UGF), яка реалізується фондом Василя Хмельницького (K.FUND) за підтримки Міністерства освіти і науки України, дає змогу долучитися науково-педагогічним працівникам, здобувачам вищої освіти та іншим зацікавленим особам до безкоштовного відвідування онлайн-лекцій від спікерів світового масштабу, які є представниками провідних світових університетів, закордонними топ експертами та підприємцями.

UGF охоплює основні галузі знань, зокрема мистецтво та гуманітарні/соціальні науки, бізнес та право, природничі науки та математику, інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), інженерію та комп'ютерні науки. Слухачам пропонується широкий набір тем - від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва.

© 2023 KNTU