Етика

Speaking Clubs

19 жовтня 2022 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету , з метою пропагування у середовищі здобувачів вищої освіти розуміння доцільності та необхідності застосування норм етики в бізнесі та повсякденному житті, кандидаткою економічних наук, доценткою Лисенко А.М. було проведено відкриту лекцію на тему «Теоретико-методологічні аспекти етики бізнесу та аналіз витоків їх впровадження». Дата та тема лекції були обрані невипадково, адже в цей день відзначається Global Ethics Day.

Global Ethics Day заснований Радою Карнегі з питань етики в міжнародних справах (Carnegie Council for Ethics in International Affairs https://www.carnegiecouncil.org/initiatives-issues/global-ethics-day)  і є щорічним заходом для поширення можливостей етики через дії як окремих осіб, так і організацій. Його відзначення розпочалося в 2014 році і припадає на третю середу жовтня (в 2022 році це 19 жовтня). З 2014 року громадяни, підприємства, професійні організації, школи, уряди та некомерційні організації з понад 75 країн  беруть участь у Глобальному дні етики.

Цього року #GlobalEthicsDay відбувається під гаслом Ethics Empowered! У межах лекції розкрито сутність та основні принципи етики бізнесу, здійснено аналіз витоків їх впровадження, висвітлено підходи до розуміння моделі підприємницької етики, систематизовано фактори оптимізації соціально-психологічного клімату в колективі. Розглянуті питання викликали інтерес у здобувачів, що стало приводом для жвавої дискусії у процесі обговорення етичних норм поведінки у бізнесі та повсякденному житті.

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
© 2023 KNTU