UGEN Non Academy Audit

UGEN_NAA

07 листопада 2022 року відбулася перша всеукраїнська конференція реальних професій для Junior-ів та кандидатів з досвідом роботи UGEN Non Academy Audit. Учасниками заходу стали викладачі кафедри аудиту, обліку та оподаткування к.е.н., доц. Ольга Пугаченко та к.е.н. Оксана Юрченко, а також студенти: здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Аудит, державний фінансових контроль та експертиза» Євгеній Цехмістер, Віктор Єрьоменко, ОПП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки» Анастасія Платонова, здобувач першого (бакалаврського) рівня Катерина Шевченко. Учасники отримали відповідні сертифікати.

Пріоритетним завданням конференції було: сформувати у слухачів уявлення про аудит як фахову сферу діяльності, розкрити перспективи професійного розвитку аудиторів, висвітлити етапи відбору спеціалістів й окреслити можливості їх кар’єрного розвитку в топових аудиторських компаніях.


Дана освітня ініціатива відбулася за участі кількох компаній-організаторів:

EY – глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. EY входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.

KPMG в Україні (член міжнародної мережі KPMG) – фірма надає професійні аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги. В Україні офіси розташовані у Києві та Львові. Компанія користується бездоганною репутацією на ринку професійних послуг і прагне залучати до свого штату найкращих спеціалістів.

UKRSIBBANK– один із найбільших універсальних банків України, що працює на ринку з 1990 року. 60% акцій банку належать до однієї з найбільших у світі фінансових груп BNP Paribas, 40% – ЄБРР.


Адженда проєкту:

  • EY | Аудитор сучасного бізнесу.
  • EY про етапи відбору й можливості розвитку.
  • KPMG | Топ hard-skills, які необхідно опанувати для успішної роботи в аудиті.
  • KPMG про етапи відбору й можливості розвитку.
  • Воркшоп від UKRSIBBANK.
  • UKRSIBBANK про етапи відбору й можливості розвитку.
Image 1 Image 2 Image 3 Image 3 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8
© 2023 KNTU