Лекція із стейкхолдерами освітнього процесу

audit news

Одним з сучасних методів викладання фахових дисциплін в ЦНТУ є залучення до проведення аудиторних занять професіоналів-практиків та представників роботодавців.

Завідувач кафедри Олена Магопець та лектор Олександр Гай запросили до читання лекції для здобувачів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти з дисциплін «Економіка державного сектора» й «Інформаційне забезпечення фінансового та податкового менеджменту» спеціалістів з економічних питань Кропивницької міської ради.

Начальник управління економіки Ломова Тетяна Валентинівна та заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та підприємництва Крейтор Сергій Петрович висвітлили питання:

  • формування бюджету Кропивницької територіальної громади та напрямки його витрачання в умовах воєнного стану;
  • податкові надходження у складі доходів бюджету територіальної громади;
  • державна інформаційна підтримка і розвиток малого підприємництва.

Також, шановні гості в результаті активної дискусії дали розгорнуті відповіді на широке коло питань, що стосуються перспектив розвитку міста, рейтингової позиції Кропивницького в Україні, формування Стратегії розвитку, міжнародної співпраці, формування інвестиційної привабливості регіону.

Запрошені професіонали-практики є стейкхолдерами освітнього процесу. Для кафедри та гарантів освітніх програм є важливими поради стосовно економічних дисциплін. Скориставшись нагодою, було обговорено питання вдосконалення зазначених дисциплін.

Щиро вдячні Тетяні Ломовій та Сергію Крейтору за допомогу в забезпеченні якості освіти нашого університету!

© 2023 KNTU