Робоча нарада з податковою

В Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області відбулась робоча нарада начальника ГУ ДПС у Кіровоградській області Юлії Мороз та декана економічного факультету ЦНТУ Наталії Шалімової.

Забезпечення якості вищої освіти це процес багатоаспектний і перманентний. Одним, і дуже важливим, з багатьох компонентів цього процесу є постійна співпраця із стейкхолдерами.

Для нас Головне управління Державної податкової служби у Кіровоградській області є і роботодавцем для наших випускників і партнером в їх якісній підготовці. Тому, в межах підписаного договору про співпрацю, ми маємо взаємодію з ГУ ДПС у Кіровоградській області на всіх етапах реалізації освітніх програм.

Так, при розробці ОП ми враховуємо пропозиції щодо її наповнення та змісту окремих складових. Далі розроблені освітні програми мають бути рецензованими фахівцями високого рівня відповідної галузі. В даному випадку рецензована магістерська програма «Адміністрування податків і митних платежів» повністю відповідає сфері діяльності регіонального управління ДПС.

Далі, в процесі реалізації освітніх програм ГУ ДПС у Кіровоградській області надає допомогу нашим студентам у проходженні практики, є учасником освітнього процесу (проводять гостьові лекції) і є постійним респондентом в моніторингу якості ОП.

Колектив кафедри висловлює вдячність за співпрацю ГУ ДПС у Кіровоградській області і має впевненість у її плідному продовженні.

податковa
© 2023 KNTU