Вітання з початком 2016/2017 навчального року

Шановні першокурсники, студентство, батьки, колеги!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Студентам бажаємо успіхів в навчанні, гарних оцінок, справжніх друзів, нових відкриттів і цікавих подій в студентському житті!

Професорсько-викладацькому складу факультету обліку та фінансів бажаємо витримки й терпіння, цікавої роботи, нових досягнень в науковій роботі!

Особливі привітання першокурсникам! Вітаємо з важливою подією у Вашому житті – початком навчання на факультеті обліку та фінансів Кіровоградського національного технічного університету!

Це незабутня подія, що відкриває в Вашому житті нову сторінку. Для Вас починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай новий навчальний рік стане успішним для всіх наших студентів, особливо для першокурсників спеціальності обліку та оподаткування:

Бобейко Богдана; Винокурова Андрія; Гупаленко Анни; Данілової Інни; Живанової Анастасії; Зеленецької Вікторії; Козакул Марини; Левченко Анастасії; Назаренко Анни; Суліми Анастасії.

Опановуйте нові знання, набирайтеся досвіду, прагніть стати висококласними фахівцями, щоб своєю працею і талантом приносити максимальну користь рідному краю.

© 2023 KNTU