ДЕНЬ НАУКИ 2023

audit news

Здобувачі та викладачі кафедри аудиту, обліку та оподаткування прийняли активну участь у заходах щорічного дня науки ЦНТУ. Цього року на додаток до традиційних наукових конференцій було проведено день відкритих дверей для школярів міста та області.

Спілкування з майбутніми викладачами, екскурсії університетом, чай, печиво – це значно більше ніж прочитати буклет про спеціальність (навіть дуже гарний).

Дуже цікавий подарунок кафедрі зробила Шевченко Катерина, студентка першого курсу. До Дня відкритих дверей та виставки разом з татом підготувала макет вугільної шахти. Макет робили два тижні, використано справжній антрацит. Катя все життя прожила в м. Макіївка Донецької області. З початком війни її родина переїхала в м. Кропивницький, але потім на декілька років повернулися назад. Після повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року остаточно переїхали в м. Кропивницький, закінчила 11-й клас і вступила до ЦНТУ. Має статус внутрішньо переміщеної особи.

В рамках дня науки ЦНТУ 2023 на нашій кафедрі відбулися засідання секцій LVІІ науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти та засідання секцій LІV науково-технічної конференції викладачів, аспірантів та співробітників. Здобувачами було підготовлено 70 доповідей, 5 з яких було заслухано:

  • Діджиталізація банківських додатків в Україні. В. Терещенко - учень Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату, Наук. кер. – доц. О. Пугаченко.
  • Напрямки підвищення ефективності інноваційних проектів з переробки відходів тваринного походження. К. Шевченко – зд. гр. ОО-22, Наук. кер. – доц. О. Пугаченко .
  • Функції бухгалтерського обліку: сутність та вимоги. А.Коряк - зд. гр. ООУ-22М(1,4), Наук. кер. – доц. І. Андрощук.
  • Особливості застосування прогамно-цільового методу в бюджетній сфері. А. Луцук – зд. гр. ОО-21 СК (3), Наук. кер. – доц. О. Магопець .
  • Узагальнення, апробація та впровадження результатів наукових досліджень в сфері аудиту, обліку та оподаткування. Р. Чевільча – зд. гр. ООА-22М (1,9), Наук. кер. – доц. А. Лисенко .

Особливістю конференцій 2023 року стало залучення учнівської молоді, що робить перші наукові кроки за допомогою Кіровоградської Малої академії наук. Доцентка Пугаченко О. Б., яка вже була керівником переможців всеукраїнських наукових конкурсів, активно готує нових призерів. Під її керівництвом учень 10 класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Владислав Терещенко представив доклад на сучасну, актуальну тему.

Викладачі та аспіранти кафедри підготували 19 доповідей, 2 з яких були заслухані:

  • Особливості застосування Концепції сталого розвитку в Україні та світі. Доц. Н. Смірнова.
  • Сучасні виклики онлайн-освіти: закордонний досвід. Доц. О. Гай.

Доповіді учасників конференцій нашої кафедри як завжди були цікавими, змістовними з активним обговоренням, із залученням не лише магістрів (здобувачів ІІ рівня) а й майбутніх бакалаврів (здобувачів І рівня вищої освіти).

Викладачі кафедри бажають всім миру, професійних та наукових успіхів нашим майбутнім випускникам!

© 2023 KNTU