Завершився ІІ Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України № 21/08-282 від 12.02.2024 р. у Центральноукраїнському національному технічному університеті з 15 квітня по 18 червня 2024 р. проходив ІІ Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз».

Конкурс проводився для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями/освітніми програмами галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Такий захід на базі Економічного факультету, а саме кафедр «Аудит, облік та оподаткування» й «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність», відбувся вже вдруге.

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, залучення, заохочення та підтримка наукової й творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до науково-дослідницької діяльності, формування сучасного наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців з урахуванням змін та перетворень, які відбуваються у сфері інформаційного забезпечення управлінської діяльності.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз» конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап (до 21.05.2024 р.) – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти і подання їх на адресу Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • ІІ етап – рецензування конкурсних робіт (до 31.05.2024 р.) та проведення підсумкової науково-практичної конференції – в он-лайн режимі (18.06.2024 р.).

Для забезпечення об’єктивності проведення Конкурсу до рецензування наукових робіт запрошувались науково-педагогічні працівники, роботодавці та експерти галузі. Бажання стати рецензентами висловили 14 осіб із 6 ЗВО. Також об’єктивність рецензування забезпечувало його проведення за методом подвійного сліпого рецензування (double-blind review), яке передбачає взаємну анонімність учасників Конкурсу та рецензентів. Було сформовано два списки рецензентів (список 1 – рецензенти із числа членів Конкурсної комісії; список 2 – рецензенти зі списку фахівців, що виявили таке бажання). Рейтинг учасників формувався на підставі підрахунку суми балів, отриманих від двох рецензентів, згідно із затвердженими критеріями. Цього року також було запроваджено додаткові 10 балів, які додавались оргкомітетом Конкурсу за апробацію і впровадження результатів дослідження (за наявності довідки про впровадження), за наявність публікацій за результатами дослідження та за участь у науково-практичних конференціях.

Для участі у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз» було отримано 25 робіт від 33 учасників із 15 закладів вищої освіти.

Положенням конкурсу передбачено, що Конкурсна комісія на підставі рейтингової оцінки кожної конкурсної роботи приймає рішення щодо відбору наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію (було відібрано 13 учасників-фіналістів). Згідно Положення про Конкурс, кількість робіт здобувачів вищої освіти-переможців визначалась у такому співвідношенні: дипломом І ступеня – 30% (4 роботи), II ступеня – 35% (4 роботи), III ступеня – 35% (5 робіт). Серед переможців ІІ Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз» у 2024 р. є представники таких ЗВО: Державний університет інтелектуальних технологій і зв`язку; Львівський державний університет внутрішніх справ; Львівський національний університет ім. І. Франка; Миколаївський національний аграрний університет; Національний університет «Одеська політехніка»; Національний університет цивільного захисту України; НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Одеський державний аграрний університет; Одеський національний технологічний університет; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, ННІ «Каразінський банківський інститут»; Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету «Україна»; Центральноукраїнський національний технічний університет, Ченстоховський політехнічний університет (м. Ченстохова, Польща).

Усі учасники конкурсу отримали Сертифікати учасника, керівники здобувачів вищої освіти – Подяки; рецензенти – Сертифікат рецензента; переможці – Дипломи переможців відповідних ступенів; керівники переможців – Подяки за підготовку здобувачів-переможців.

Результати кожного етапу Конкурсу оприлюднено на офіційній сторінці Конкурсу на сайті ЦНТУ – https://ef.kntu.kr.ua/news/creative_competition.html із   дублюванням їх на електронні адреси учасникам.

© 2024 KNTU