психологічна допомога

Speaking Clubs
baner

Зараз, як ніколи, ми маємо приділити увагу психологічному здоров'ю – своєму та людей, що поряд. До війни ніхто не готовий, але навіть у такій ситуації треба знати, як справлятися з панікою і страхом – це наше першочергове завдання!

Актуальною й важливою навичкою зараз для викладача є надання за необхідності першої психологічної допомоги своїм студентам у кризовій ситуації. Саме на формування цих навичок був спрямований офлайн-тренінг «Діти та війна: реакція дітей на травматичні події та підтримка дітей і батьків фахівцями». Освітяни, медики, офіцери поліції під керівництвом кваліфікованих психологів вчилися долати травматичні події – екологічно для інших й безпечно для себе.

Дане спеціалізоване навчання пройшли доценти кафедри Ірина Андрощук, Олександр Гай, Надія Смирнова, асистент Оксана Юрченко разом з доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимиром Шалімовим та викладачами кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності - доцентом Тетяною Грінка, асистентами Сніжаною Коваленко і Тетяною Тушевською.

Навчання відбулося під егідою ЮНІСЕФ – організації, що працює у понад 190 країн світу заради захисту й підтримки дітей. Також тренінг організовано за участі Іспанської агенції міжнародного співробітництва з метою розвитку, Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Іспанії та слов’янського культурного центру «Задзеркалля».

Протягом тижня опановували практики, що допомагають психологічно справлятися з травматичними подіями, залишатися в ресурсному стані у кризовій ситуації та бути корисними для тих людей, які поряд.

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8
© 2024 KNTU