Впровадження гендерного підходу у професійну діяльність

Управління молоді та спорту міської ради провело тренінг «Впровадження гендерного підходу у професійну діяльність», який відбувся 21 березня о 16.00 в креативному просторі KOWO. Партнерами заходу були: безпечний простір для жінок і дівчат «Затишно space», молодіжна рада Кропивницького, креативний простір KOWO.

 

Шевченко Катерина, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти нашої кафедри прийняла активну участь у цьому тренінгу. 

 

Гендерна дискримінація – це рудимент, який, на жаль, досі існує в суспільстві. Позбутися його можна завдяки тривалій просвітницькій діяльності, яка має бути направлена на молоде покоління. Метою заходу було зробити акцент щодо увагу на антидискримінаційній політиці саме у сфері професійної освіти. Адже тут найчастіше існують такі поняття як «чоловічі» або «жіночі» професії, а також фігурують стереотипи, що дівчина або жінка не може бути зварником або навіть водієм.

Спікеркою тренінгу була кейс-менеджерка безпечного простору для жінок і дівчат «Затишно space» Ольга Фоміна.

 

Кафедра аудиту, обліку та оподаткування щиро підтримує бажання здобувачів в отриманні нових, цікавих і корисних знань та бажає продовження різнопланової самоосвіти. 

 

© 2024 KNTU