Практика в податковій службі

audit news

Нещодавно підписаний Договір про співробітництво між ГУ ДПС у Кіровоградській області та ЦНТУ вже має перші кроки реалізації!

Одним з важливішим пунктів цього договору є проходження практики здобувачів вищої освіти в структурних підрозділах податкової служби. Вже відбулася перша робоча зустріч зі студентами щодо обговорення питань, які виникають в процесі проходження практики.

Наші старшокурсники мали чудову можливість ознайомитися не лише особливостями, а навіть «мікрокліматом» діяльності органів ГУ ДПС. За час проходження стажування податківці ознайомили студентів з основними напрямами роботи, завданнями та функціями, які покладені на органи державної податкової служби, а також про напрямки роботи структурних підрозділів, зокрема, податкового адміністрування фізичних осіб, юридичних осіб, податкового аудиту, запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, їх основні завдання та функції.

А також студенти дізналися про:

  • організацію проходження виробничої та переддипломної практики у структурних підрозділах;
  • порядок стажування громадян із числа молоді;
  • умови праці посадових осіб, режим роботи;
  • порядок вступу на державну службу.

Студентів проінформовано про Програму адаптації новопризначених працівників податкової служби, Зручнобук, який розроблено для надання відповідей на більшість питань нового працівника, про можливість проходження стажування тощо.

Підкреслимо, що очільник податкової служби області Олексій Лондар має на меті формування кадрового потенціалу і запрошує на роботу наших випускників гарантуючи їм перше робоче місце і гарні перспективи кар’єрного зростання.

Дякуємо нашим стейкголдерам за співпрацю!

Щиро вдячні Тетяні Ломовій та Сергію Крейтору за допомогу в забезпеченні якості освіти нашого університету!

© 2024 KNTU