Мета дисципліни: формування системи теоретичних і практичних знань у галузі побудови і функціонування інформаційних систем і комп’ютерних технологій та можливостей їх використання в обліку та аудиті.
Завдання дисципліни: вивчення основ економічної інформатики, складу облікових задач, особливостей їх розв’язування в умовах використання різних технологій обробки економічної інформації, особливостей інформатизації облікового процесу підприємства, ознайомлення з інформаційними системами, що використовуються в обліковому процесі та аудиторській діяльності, набуття вмінь щодо постановки типових бухгалтерських задач, розробки алгоритмів їх розв’язання з використанням систем управління базами даних і пакетів прикладних програм.
Предметом вивчення дисципліни: інформаційні системи та технології, що використовуються при здійсненні облікових та аудиторських процедур, формуванні та поданні фінансової та податкової звітності.
Місце дисципліни в навчальному процесі: вивчення дисципліни ґрунтується на знаннях дисциплін: бухгалтерський облік, фінансовий облік 1, організація обліку малих підприємств, регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності, інформатика.
Знання та вміння, що формуються під час вивчення дисципліни. Після вивчення дисципліни студент повинен:
|