Фінансовий облік ІІ
Мета дисципліни: засвоєння студентами нормативно – методичних засад та опанування практичними навичками відображення в системі фінансового обліку та звітності наявності і руху капіталу та зобов’язань на підставі національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Завдання дисципліни: засвоєння студентами знань в обсязі даної програми щодо принципів і методів відображення в обліку та представлення у фінансовій звітності капіталу та зобов’язань підприємств, набуття навичок самостійного ведення первинного, аналітичного та синтетичного обліку капіталу та зобов’язань, їх оцінки та представлення у фінансовій звітності відповідно до вимог національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Предметом вивчення дисципліни: нормативна регламентація, методологія і методика відображення в обліку та фінансовій звітності процесів формування та руху власного капіталу і зобов’язань.
Місце дисципліни в навчальному процесі підготовки бакалаврів: вивчення дисципліни ґрунтується на знаннях дисциплін: облік в зарубіжних країнах, історія бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік, регламентування інформаційного забезпечення підприємницької діяльності, оцінка в бухгалтерському обліку, фінансовий облік 1.
Знання та вміння, що формуються під час вивчення дисципліни. |
Знати:
Вміти:
Зміст дисципліни за темами:
1. Капітал як економічна категорія та об’єкт фінансового обліку і фінансової звітності.
Кількість кредитів: 5 кредитів ЄКТС. Загальна кількість годин - 150 год. (в т.ч. лекцій – 28 год., лабораторні заняття – 14 год., практичні заняття – 28 год., самостійна робота – 50 год.). Курсова робота.
Форма контролю: екзамен. |