Наша місія

Кафедра аудиту та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету є середовищем, що надає висококваліфіковані послуги освіти для студентів, враховуючи їх здібності та бажання. Ми впевнені в тому, що студенти, навчаючись у нас, отримають не тільки фахові знання, а й вміння свідомо будувати власну професійну кар'єру.

На кафедрі аудиту та оподаткування створені такі умови, що дозволяють студентам отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні вміння самостійного вирішення проблем, з якими ми стикаємося кожного дня в повсякденному житті. Завдяки отриманим знанням студент стане справжнім професіоналом, що дуже цінується на ринку праці.

 

Головною метою кафедри аудиту та оподаткування є найкраща підготовка студентів до майбутньої успішної кар’єри, визначення очікувань роботодавців на різних рівнях – від малого підприємства до великих структур. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи, в тому числі і практичним. Тому студенти набувають не тільки теоретичні знання, а також мають достатню практичну підготовку, тим самим, здобуваючи освіту найвищої якості та отримуючи реальну можливість знайти перспективну роботу.

В 2004 році на кафедрі аудиту та оподаткування було відкрито спеціальність „Оподаткування” і Центральноукраїнський національний технічний університет став одним із перших серед вищих навчальних закладів України, які започаткували підготовку спеціалістів в галузі податкових відносин на мікро- та макрорівнях.

Наша кафедра одна з небагатьох, яка дає можливість отримати подвійний диплом – диплом магістра з обліку та аудиту Центральноукраїнського національного університету та диплом магістра європейського зразка Університету економіки за аналогічною спеціальністю в м. Бигдощ, Польща. Крім того, навчаючись за такою програмою, студенти мають можливість вивчити іноземну мову на більш високому рівні, пізнати іншу країну та знайти нових друзів, стають більш привабливим для вітчизняних роботодавців.

Кафедра аудиту та оподаткування має необхідні ресурси та потенціал щодо подальшого розвитку наукової діяльності в сфері фінансового контролю, податкових відносин на різних рівнях, удосконалення методичної та виховної роботи з урахуванням останніх тенденцій в науковій та педагогічній сферах. Наша кафедра – це місце роботи науковців та викладачів, а також сприятливе місце для навчання студентів.

 

© 2019 KNTU