Новини та події


Доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла Лисенко з 05.07 по 15.08.2021 р. пройшла Міжнародне стажування для викладачів партнерських навчальних закладів в Університеті економіки (WSG university) в м. Бидгощ (Польща).

Детальніше...



1 вересня 2021 року відбулася посвята першокурсників спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Детальніше...



12-16 липня 2021 року Наталія Шалімова прийняла участь в практичному тренінгу щодо написання конкурсних пропозицій та особливостей участі у рамковій програмі з досліджень та інновацій “Горизонт Європа” - Online Proposal Writing Camps for Horizon Europe (Support to EU-Ukraine Research and Innovation Cooperation).

Детальніше...



З 14 по 24 червня 2021 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Алла Лисенко пройшла підвищення кваліфікації у рамках програми «Суспільно орієнтоване навчання» (СоН) на базі Українського католицького університету.

Детальніше...



2 липня 2021 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...



02 червня відбулося підсумкове у 2020/2021 навчальному році засідання англомовного спікінг-клабу факультету обліку та фінансів «In the Know», учасниками якого стали студенти та викладачі, більшість з яких мають підтверджений рівень володіння англійською В2 та С1.

Детальніше...



З 13 по 20 травня 2021 р. в Державному університеті інфраструктури та технологій в рамках проекту Erasmus+ проводилися курси підвищення кваліфікації «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг».

Детальніше...



05.04.-14.05.21 року доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Наталія Головченко пройшла міжнародне стажування в Білостоцькому державному університеті (Польща) за підтримки Європейської ліги професійного розвитку (European League of Professional Development).

Детальніше...



27 травня 2021 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...



Студентка ІІІ курсу групи ОО-18 факультету обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету Анастасія Коряк (Платонова) стала однією із переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

Детальніше...



15 травня на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулася LV науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та LII науково-технічна конференція викладачів, аспірантів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...



Збірник тез доповідей учасників І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і учнівської молоді, яка проводилась 14 квітня 2021 р. на базі кафедр факультету обліку і фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету розмішено у відкритому доступі в репозитарії ЦНТУ.

Детальніше...




14.04.21 року кафедри факультету обліку та фінансів ЦНТУ провели І Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні».

Детальніше...




Відповідно до наказу ректора ЦНТУ «Про перехід на дистанційне навчання» від 23.03.2021 р. № 56-05, з 24 березня 2021 р. викладачами кафедри здійснюється проведення лекційних, семінарських/практичних занять з використанням платформи ZOOM.

Детальніше...




Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні», яка відбудеться 14 квітня 2021 року у м. Кропивницький на факультеті обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...




12 лютого 2021 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...




В грудні 2020 року вийшло чергове видання в співавторстві кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри аудиту, обліку та оподаткування, заслуженого економіста України Галини Іванівни Кузьменко.

Детальніше...



29 грудня 2020 року в рамках проведення науково-методичного семінару на факультеті обліку та фінансів доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук Тетяна Фоміна поділилася досвідом проходження міжнародного стажування, яке проходило в Європейській лізі професійного розвитку (European League of Professional Development).

Детальніше...


18 грудня 2020 року кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Кузьменко Галина прийняла участь в он лайн презентаціі монографії: Соціально-трудові відносини: проблеми науки та практики.

Детальніше...


21 грудня 2020 року на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...


17 грудня 2020 викладачі, аспіранти та магістри спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у вебінарі на тему: "Роль технологій у розвитку нових бізнес моделей в період COVID-19".

Детальніше...


7-8 грудня 2020 року в Баку, Азейрбаджан, відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Modern Information, Measurement and Control Systems: Problems and Perspectives».

Детальніше...


Кафедрою аудиту, обліку та оподаткування факультету обліку і фінансів ЦНТУ за допомогою платформи Zoom було продовжено традицію презентації вибіркових дисциплін, метою яких є інформування здобувачів про вибіркові дисципліни, які можуть бути ними обрані в межах освітніх програм на кафедрі аудиту, обліку та оподаткування.

Детальніше...


25 листопада 2020 року декан факультету обліку та фінансів, доктор економічних наук, професор Наталія Шалімова та заступник декана з міжнародних зв’язків, кандидат економічних наук, доцент Галина Кузьменко прийняли участь в пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка: Азербайджан на новому етапі економічного розвитку».

Детальніше...



Центральноукраїнський національний технічний університет проводить набір на підготовчі курси до ЗНО та вступу до закладів вищої освіти України.

Детальніше...

29 вересня 2020 року в обласній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбулася творча зустріч з кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри аудиту, обліку та оподаткування, заслуженим економістом України Галиною Кузьменко.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем», що відбудеться 25 листопада 2020 року у м. Кропивницький на базі кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...


Вийшов із друку навчальний посібник «Організація і методика податкових перевірок» за авторством кандидатів економічних наук, доцентів кафедри аудиту, обліку та оподаткування Тетяни Володимирівни Фоміної та Ольги Борисівни Пугаченко

Детальніше...

25 вересня 2020 року відбулася церемонія нагородження ІІ Національної премії «Найкраща українка в професії 2020», до ТОП 10 якої увійшла заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Галина Іванівна Кузьменко.

Детальніше...


24 вересня 2020 року відбулась робоча зустріч представників факультетів обліку та фінансів і економіки та менеджменту з керівництвом Дмитрівської ОТГ Знам`янського району Кіровоградської області.

Детальніше...


09 вересня 2020 року відбулося перше в 2020-2021 навчальному році заняття у Малій академії наук учнівської молоді.

Детальніше...


07 вересня 2020 року відбулася посвята першокурсників спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Детальніше...


26-29.05.2020 року на кафедрах аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за трьома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза", "Адміністрування податків та митних платежів" та "Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю та державним сектором економіки".

Детальніше...


13 травня на кафедрі аудиту та оподаткування відбулася LIV науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та LI науково-технічна конференція викладачів, аспірантів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...


Центральноукраїнський національний технічний університет запрошує до вступу на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (галузь знань – 07 «Управління та адміністрування») на базі диплому бакалавра або магістра з будь-якої спеціальності.

Детальніше...


2-й етап тренінгу в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відбувся в дистанційному форматі через систему відео-конференції з використанням платформи ZOOM.

Детальніше...


За ініціативи кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності та інших кафедр ЦНТУ, в тому числі і кафедри аудиту та оподаткування, на чолі з проф. Левченко О.М. було організовано ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА МОДЕЛЬ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ». Враховуючи запроваджені карантинні заходи в нашій країні, конференція відбулася в он-лайн форматі з використанням платформи Zoom.

Детальніше...

27 лютого 2020 р. в м. Києві, в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...



15 лютого відбувся захист науково-дослідницьких робіт ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України.

Детальніше...



Декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри аудиту та оподаткування Наталія Шалімова та завідувач кафедри аудиту та оподаткування Олена Магопець в складі команди тренерів Центральноукраїнського національного технічного університету пройшли тренінг для тренерів (перший етап навчання за програмою підготовки тренерів) Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка ініційована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (Польща)

Детальніше...


23.01.2020 р. на факультеті обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Детальніше...


24.12.2019 року на кафедрі аудиту та оподаткування відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів, що навчалися за двома освітньо-професійними програмами: "Аудит, державний фінансовий контроль та експертиза" і "Адміністрування податків та митних платежів".

Детальніше...


16-18 грудня 2019 року у Державній науково-технічній бібліотеці за підтримки Європейської Комісії та Міністерства освіти і науки України відбувся тренінг-інтенсив H2020 Proposal Writing Camp for Ukraine «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів “Horizon 2020” для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів».

Детальніше...


Візит заступника декана факультету обліку та фінансів з міжнародної діяльності та міжнародних зв'язків, доцента кафедри аудиту та оподаткування Галини Кузьменко до Польщі.

Детальніше...


25 жовтня 2019 року у м. Кропивницький на базі кафедр аудиту та оподаткування і бухгалтерського обліку Центральноукраїнського національного технічного університету відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю».

Детальніше...


Запрошуємо прийняти участь в VIІ міжнародній науково-практичній конференції “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльності”, що буде проходити 25 жовтня 2019 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

Детальніше...


10-12 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті тривав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Детальніше...


08-10 квітня 2019р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів IV-V курсів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...



Співробітники кафедри аудиту та оподаткування опановують досвід польських колег в сфері організації освітнього процесу

Детальніше...



31 січня 2019 року на факультеті обліку та фінансів відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...


7 грудня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась презентація монографії «Strategic Priorities for Developing Ukraine and Georgia: Innovation and Partnership»

Детальніше...


22 листопада 2018 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». В конкурсі взяли участь представники із 49 закладів вищої освіти, якими було подано 103 магістерські та 38 бакалаврських робіт. Конкурсну комісію представляли провідні вчені закладів вищої освіти України.

Детальніше...


Запрошуємо прийняти участь в VІ міжнародній науково-практичній конференції “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю”, що буде проходити 19-20 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

Детальніше...


5 червня 2018 року у Ресурсному центрі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам та магістрам спеціальності «Облік та оподаткування».

Детальніше...


23 травня в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулося нагородження переможців традиційного щорічного конкурсу «Гордість Національного».

Детальніше...


З 25 по 27 квітня 2018 р. на базі обліково-економічного факультету Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Детальніше...


Запрошуємо до участі у IV міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні технології, соціально-економічні проблеми та шляхи їх вирішення", співорганізатором якої є ЦНТУ. Конференція проходитиме 24 червня 2018 року в м. Батумі, Грузія.

Детальніше...


Студенти 3-го, 4-го та 5-го курсів кафедри аудиту та оподаткування опановують «soft skills» в рамках навчального on-line квесту з податків та фінансового контролю «Tax&Control».

Детальніше...


24 квітня на кафедрі аудиту та оподаткування відбулася LII наукова конференція студентів та магістрів.

Детальніше...



18, 19, 20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті проводився ІІ Всеукраїнський етап студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Детальніше...


28 березня 2018 року викладачі кафедри аудиту та оподаткування відвідали засідання круглого столу «Інвестиційна привабливість Кіровоградщини: діяти марно чекати!».

Детальніше...


У рамках науково-методичної співпраці між ЦНТУ та Головним управлінням статистики у Кіровоградській області на базі відділу аналізу даних статистики торгівлі, цін та енергетики Головного управління статистики у Кіровоградській області відбулися засідання круглого столу з питань поширення даних за результатами державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої та зовнішньої торгівлі.

Детальніше...


В 2017 році відбувся перший випуск магістранта за програмою "подвійного диплому" з Wyzsza Szkola Gospodarki (Bydgoszcz, Poland) – Юлії Булави.

Детальніше...


В листопаді 2017 року кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту та оподаткування Андрощук Ірина Іванівна пройшла стажування та двотижневі курси англійської мови Academic English and Business English в Burlington School of English in London, UK

Детальніше...


28 листопада 2017 року в м. Кропивницькому відбулася галузева сесія муніципального інвестиційного форуму «TIMЕ to INVEST».

Детальніше...


8 листопада 2017 року викладачі кафедр аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку провели навчання в рамках співробітництва з органами державного фінансового контролю.

Детальніше...



В рамках курсу «Податкові системи зарубіжних країн» к.е.н., доц. Фоміною Т.В. проведено ділову гру “Tax Battle” для студентів 3-го курсу бакалаврату спеціальності «Облік і аудит».

Детальніше...



16 вересня у стінах ЦНТУ відбулася настановча сесія Малої академії наук учнівської молоді.

Детальніше...



20 вересня відбулася V міжнародна науково-практична конференція “Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю”.

Детальніше...



Кафедри аудиту та оподаткування та бухгалтерського обліку Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ) запрошують Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться 19 – 20 вересня 2017 р.

Детальніше...



Запрошуємо молодь прийняти участь в Першому Міжнародному творчому конкурсі на тему «Економічна експертиза, аудит і аналіз: історія, сучасність, майбутнє» для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, училищ, коледжів, а також студентів вищих навчальних закладів України, української діаспори за кордоном.

Детальніше...

Запрошуємо прийняти участь в ІІІ міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення”, що буде проходити у Грузії.

Детальніше...



Кафедрою аудиту та оподаткування розпочато взаємодію з он-лайн ресурсом для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці.

Детальніше...

Визначено переможців конкурсу ”Краще фото з Альма Матер”.

Детальніше...

Увага! Оголошення! Прийми участь в конкурсі - “Краще фото з Альма Матер”.

Детальніше...

Згідно Плану проведення заходів факультету обліку і фінансів Кіровоградського національного технічного університету у школах міста, 21 листопада 2016 року викладачами кафедри аудиту та оподаткування кандидатами економічних наук, доцентами Пугаченко Ольгою Борисівною та Фоміною Тетяною Володимирівною було проведено конкурс «Податки очима молоді».

Детальніше...

9 листопада 2016 року у КЗ “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” викладачами кафедри аудиту та оподаткування проведені заняття з економіки для вчителів Кіровоградської області та міста Кропивницький.

Детальніше...

Кандидат економінчих наук, заслужений економіст України, доцент каефдри аудиту та оподаткування Кузьменко Галина Іванівна в рамках співробітництва між кафедрою аудиту та оподаткування та департаментом управління бізнесом Батумського державного університету імені Шота Руставелі провела публічну лекцію на тему “Соціально відповідальний бізнес. Шлях до успіху”.

Детальніше...

У рамках співпраці факультету обліку і фінансів Кіровоградського національного технічного університету зі школами міста, доцентом кафедри аудиту та оподаткування, кандидатом економічних наук Пугаченко Ольгою Борисівною було проведено уроки економіки для учнів 11 класів.

Детальніше...

3 листопада 2016 року відбулася зустріч із Світланою Кошубою представником Університету економіки (WSG), який розташований в місті Бидгощ (Республіка Польща), за участю проректора з наукової роботи, д.е.н., проф. Левченка О.М., завідувача кафедри аудиту та оподаткування, д.е.н., проф. Шалімової Н.С., начальника відділу міжнародних зв’язків, к.е.н., доц. Натальченко В.О.

Детальніше...

Аудиторська фірма "Дункан-Аудит" здобула “Золото рейтингу” серед суб’єктів господарювання Кіровоградської області за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання в галузі КВЕД 69.20 “Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування”.

Детальніше...

2 листопада 2016 року аспіранти кафедри аудиту та оподаткування прийняли участь в заході „Можливості інтернету для бізнесу”, що проводила команда Google.

Детальніше...

29.09 – 01.10.2016р. викладачі кафедри аудиту та оподаткування разом зі студентами відвідали Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій «AgroЕxpo-2016».

Детальніше...

 

 

Завідувач кафедри Н. Шалімова та заступник завідувача кафедри О. Магопець прийняли участь у Міжнародному інвестиційному форумі Investment Day Central Ukrainian у рамках Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo-2016"

Детальніше...

 

Шановні першокурсники, студентство, батьки, колеги!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Детальніше...

 

Вітаємо Булаву Юлію, магістра зі спеціальності 8.03050901 “Облік і аудит» (група ОА-15м), яка навчається в рамках програми «подвійного диплому магістра», з успішною здачею сесії в Університеті економіки (м. Бидгощ, Польща) – Wyzsza Szkola Gospodarki (Bydgoszcz).

Бажаємо творчого натхнення в процесі підготовки дипломної (магістерської) роботи з проблем якості аудиту та організації контролю аудиторської діяльності в Україні та кранах ЄС, захист якої планується в липні 2017 року.

Детальніше...

 

Вітаємо кандидата економічних наук, заслуженого економіста України, доцента кафедри аудиту та оподаткування з отриманням звання Почесного доктора Батумського учбового університету навігації (Batumi Navigation Teaching University).

Детальніше...

 

1 липня 2016 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврам та спеціалістам факультету обліку та фінансів.

Детальніше...

 

19-20 травня 2016 року в Кіровоградському національному технічному університеті відбулася IV міжнародна науково-практична конференція «Облік і контроль в управлінні підприємницькою діяльністю», присвячена 30-річчю створення кафедри «Бухгалтерський облік» і 20-річчю створення кафедри «Аудит та оподаткування».

Детальніше...

© 2021 KNTU